Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Kontakt os på telefon4342 4942
  
 Husk mig
     Log ind
Glemt adgangskode?   |   Ny bruger?
Til forsiden Om Print Support Kundeservice Kontakt os Bliv kunde
Søg

Switche

Filtermuligheder

Vælg filter værdi

Du søger ved at vælge ét eller flere kriterier under filtermuligheder.

Active filtre

Intet valgt
Sorter efter 
Viser 1-60 af 2505 produkter 1 2 3 4 5 ... 42 Næste
ASUS
 = På lager
 = Bestillingsvare
ASUS XG-U2008 10G-SWITCH 8X RJ45 10/100 2X RJ45 10GBASE-T IN WRLS
ASUS XG-U2008 10G-SWITCH 8X RJ45 10/100 2X RJ45 10GBASE-T IN WRLS
SKU: 90IG02R0-BO3X00
Produkt: Unmanaged  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
1.595,-
 
Bestil
(1.993,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN
ATEN USB-C Multiport Mini Dock Factory Sealed
ATEN USB-C Multiport Mini Dock Factory Sealed
SKU: UH3232-AT-G
479,-
 
Bestil
(598,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
BLACKBOX
Blackbox Pro Switching System Plus Blank Rear Panel Factory Sealed
Blackbox Pro Switching System Plus Blank Rear Panel Factory Sealed
SKU: SM981
93,-
 
Bestil
(116,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox LED for Active Monitor for Freedom and TC Factory Sealed
Blackbox LED for Active Monitor for Freedom and TC Factory Sealed
SKU: KV0004A-XTRA-LED
114,-
 
Bestil
(142,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox DIN-Rail Mounting Kit Factory Sealed
Blackbox DIN-Rail Mounting Kit Factory Sealed
SKU: LEH800-DIN-RAIL
175,-
 
Bestil
(218,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Power Supply for Wallplate Ctrl Panel 12 Volt 2A Factory Sealed
Blackbox Power Supply for Wallplate Ctrl Panel 12 Volt 2A Factory Sealed
SKU: AVS-CTRL8-PS
195,-
 
Bestil
(243,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox 10-100 Switch USB powered - 5 ports Factory Sealed
Blackbox 10-100 Switch USB powered - 5 ports Factory Sealed
SKU: LBS005AE-R2
Produkt: Unmanaged  -  Porte: 4  -  Hastighed: 100Mbps
200,-
 
Bestil
(250,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Panel-Mount Kit Factory Sealed
Blackbox Panel-Mount Kit Factory Sealed
SKU: LEH800-PANEL
219,-
 
Bestil
(273,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox 10-100 Switch USB powered - 8 ports Factory Sealed
Blackbox 10-100 Switch USB powered - 8 ports Factory Sealed
SKU: LBS008AE
231,-
 
Bestil
(288,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox IEC Power Supply - 5 VDC 2.5 A Switched Factory Sealed
Blackbox IEC Power Supply - 5 VDC 2.5 A Switched Factory Sealed
SKU: PS649-R3
254,-
 
Bestil
(317,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Rack/ Mount Kit Factory Sealed
Blackbox Rack/ Mount Kit Factory Sealed
SKU: DIN-RAIL MC2
262,-
 
Bestil
(327,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Power supplies for DRX switches/ conv. - 240 VAC Factory Sealed
Blackbox Power supplies for DRX switches/ conv. - 240 VAC Factory Sealed
SKU: LBH100AE-240-VAC
292,-
 
Bestil
(365,- inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Power Supplies for DRX switches/ conv. - 115 VAC Factory Sealed
Blackbox Power Supplies for DRX switches/ conv. - 115 VAC Factory Sealed
SKU: LBH100A-115-VAC
328,-
 
Bestil
(410,- inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Spare Power Supply for LE2700 Switch series Factory Sealed
Blackbox Spare Power Supply for LE2700 Switch series Factory Sealed
SKU: LE2700-PS
365,-
 
Bestil
(456,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Power supplies for DRX switches/ conv. - 240 VAC Factory Sealed
Blackbox Power supplies for DRX switches/ conv. - 240 VAC Factory Sealed
SKU: LBH100AE-H-PS
373,-
 
Bestil
(466,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Power supplies for DRX switches/ conv. - 115 VAC Factory Sealed
Blackbox Power supplies for DRX switches/ conv. - 115 VAC Factory Sealed
SKU: LBH100A-H-PS
373,-
 
Bestil
(466,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 2km Factory Sealed
Blackbox SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 2km Factory Sealed
SKU: LFP401
389,-
 
Bestil
(486,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox SFP 1250-Mbps Fiber with Exten. Diagnostics - 550m Factory Sealed
Blackbox SFP 1250-Mbps Fiber with Exten. Diagnostics - 550m Factory Sealed
SKU: LFP411
389,-
 
Bestil
(486,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 2km Factory Sealed
Blackbox SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 2km Factory Sealed
SKU: LFP402
389,-
 
Bestil
(486,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Power Supply for DRX switches/ converter Factory Sealed
Blackbox Power Supply for DRX switches/ converter Factory Sealed
SKU: LBH100A-P-PS
409,-
 
Bestil
(511,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Power supplies for DRX switches/ converter Factory Sealed
Blackbox Power supplies for DRX switches/ converter Factory Sealed
SKU: LBH100AE-P-PS
409,-
 
Bestil
(511,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox USB-Powered 4-Port Gigabit Switch Factory Sealed
Blackbox USB-Powered 4-Port Gigabit Switch Factory Sealed
SKU: LGB304AE
Produkt: Unmanaged  -  Porte: 4  -  Hastighed: 1Gbps
412,-
 
Bestil
(515,- inkl. moms)
På lager
Blackbox ServSwitch DT Basic II 2-Port - 2 port Factory Sealed
Blackbox ServSwitch DT Basic II 2-Port - 2 port Factory Sealed
SKU: KV7022A
416,-
 
Bestil
(520,- inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox SFP 1250-Mbps Fiber with Extend. Diagnostics -10km Factory Sealed
Blackbox SFP 1250-Mbps Fiber with Extend. Diagnostics -10km Factory Sealed
SKU: LFP413
430,-
 
Bestil
(537,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox 10-100 Switch - internal power supply 8 ports Factory Sealed
Blackbox 10-100 Switch - internal power supply 8 ports Factory Sealed
SKU: LBS208XAE
455,-
 
Bestil
(568,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox SFP 1250-Mbps Fiber with Extend. Diagnostics -30km Factory Sealed
Blackbox SFP 1250-Mbps Fiber with Extend. Diagnostics -30km Factory Sealed
SKU: LFP414
468,-
 
Bestil
(585,- inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 30km Factory Sealed
Blackbox SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 30km Factory Sealed
SKU: LFP403
472,-
 
Bestil
(590,- inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 60km Factory Sealed
Blackbox SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 60km Factory Sealed
SKU: LFP404
506,-
 
Bestil
(632,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox DisplayPort Switch - 2 to 1 Standard Factory Sealed
Blackbox DisplayPort Switch - 2 to 1 Standard Factory Sealed
SKU: AVSW-DP2X1
522,-
 
Bestil
(652,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Gigabit 5-Port Switch - Inter. Power Supply 5 port Factory Sealed
Blackbox Gigabit 5-Port Switch - Inter. Power Supply 5 port Factory Sealed
SKU: LGB4005A
539,-
 
Bestil
(673,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox DisplayPort Switch - 2 to 1 w/audio & serial ctrl Factory Sealed
Blackbox DisplayPort Switch - 2 to 1 w/audio & serial ctrl Factory Sealed
SKU: AVSW-DP2X1A
554,-
 
Bestil
(692,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox ServSwitch DT Basic II Kit 2 port Factory Sealed
Blackbox ServSwitch DT Basic II Kit 2 port Factory Sealed
SKU: KV7022A-K
577,-
 
Bestil
(721,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox 1250 Mbps SFP Mac SerDes with Extended Diagnostics Factory Sealed
Blackbox 1250 Mbps SFP Mac SerDes with Extended Diagnostics Factory Sealed
SKU: LFP417
583,-
 
Bestil
(728,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox 1250 Mbps SerDes SFP with Extended Diagnostics Factory Sealed
Blackbox 1250 Mbps SerDes SFP with Extended Diagnostics Factory Sealed
SKU: LFP415
583,-
 
Bestil
(728,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox 1250 Mbps SGMII SFP with Extended Diagnostics Factory Sealed
Blackbox 1250 Mbps SGMII SFP with Extended Diagnostics Factory Sealed
SKU: LFP416
583,-
 
Bestil
(728,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox SFP 1250-Mbps Fiber with Extend. Diagnostics - 2km Factory Sealed
Blackbox SFP 1250-Mbps Fiber with Extend. Diagnostics - 2km Factory Sealed
SKU: LFP412
583,-
 
Bestil
(728,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox 8-Port Gigabit Unmanaged Switch Factory Sealed
Blackbox 8-Port Gigabit Unmanaged Switch Factory Sealed
SKU: LGB408A-R2
600,-
 
Bestil
(750,- inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox HDMI 4K Switch - 2 to 1 Factory Sealed
Blackbox HDMI 4K Switch - 2 to 1 Factory Sealed
SKU: VSW-HDMI2X1-4K
647,-
 
Bestil
(808,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox ServSwitch DT Basic II 4-Port - 4 port Factory Sealed
Blackbox ServSwitch DT Basic II 4-Port - 4 port Factory Sealed
SKU: KV7024A
662,-
 
Bestil
(827,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox 5P FAST ETH IND SW Factory Sealed
Blackbox 5P FAST ETH IND SW Factory Sealed
SKU: LBH3050A
703,-
 
Bestil
(878,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Unmanaged Gigabit Switch 4-Port with 1-SFP Uplink Factory Sealed
Blackbox Unmanaged Gigabit Switch 4-Port with 1-SFP Uplink Factory Sealed
SKU: LGB505A
713,-
 
Bestil
(891,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox 10-100-1000 Switch int PS - internal Power Supply Factory Sealed
Blackbox 10-100-1000 Switch int PS - internal Power Supply Factory Sealed
SKU: LBS209AE-R2
763,-
 
Bestil
(953,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox 8P FAST ETH IND SW Factory Sealed
Blackbox 8P FAST ETH IND SW Factory Sealed
SKU: LBH3080A
853,-
 
Bestil
(1.066,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox HDMI 4K Switch - 4 to 1 Factory Sealed
Blackbox HDMI 4K Switch - 4 to 1 Factory Sealed
SKU: VSW-HDMI4X1-4K
929,-
 
Bestil
(1.161,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox ServSwitch DT Pro II - 2 port Factory Sealed
Blackbox ServSwitch DT Pro II - 2 port Factory Sealed
SKU: KV7020A
951,-
 
Bestil
(1.188,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox DisplayPort Switch - 4 to 1 w/ audio & serial ctrl Factory Sealed
Blackbox DisplayPort Switch - 4 to 1 w/ audio & serial ctrl Factory Sealed
SKU: AVSW-DP4X1A
980,-
 
Bestil
(1.225,- inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox ServSwitch DT Basic II Kit 4 port Factory Sealed
Blackbox ServSwitch DT Basic II Kit 4 port Factory Sealed
SKU: KV7024A-K
988,-
 
Bestil
(1.235,- inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox INDRy II S Factory Sealed
Blackbox INDRy II S Factory Sealed
SKU: LIG401A
997,-
 
Bestil
(1.246,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox DrX 100 Edge Switch Office - (6) RJ-45 none Factory Sealed
Blackbox DrX 100 Edge Switch Office - (6) RJ-45 none Factory Sealed
SKU: LBH600AE
1.078,-
 
Bestil
(1.347,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Unmanaged 802.3af PoE Gigabit Ethernet Factory Sealed
Blackbox Unmanaged 802.3af PoE Gigabit Ethernet Factory Sealed
SKU: LPB1205A
1.088,-
 
Bestil
(1.360,- inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox 16-Port 10-100-1000 Switch - 16 port unmanaged 19" Factory Sealed
Blackbox 16-Port 10-100-1000 Switch - 16 port unmanaged 19" Factory Sealed
SKU: LGB416A
1.095,-
 
Bestil
(1.368,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Ethernet Switch Hardened LGH1000 Ser. - 1 SFP Slot Factory Sealed
Blackbox Ethernet Switch Hardened LGH1000 Ser. - 1 SFP Slot Factory Sealed
SKU: LGH1004A
1.102,-
 
Bestil
(1.377,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox DrX 100 Switch H - 12 VDC Factory Sealed
Blackbox DrX 100 Switch H - 12 VDC Factory Sealed
SKU: LBH101A-H-12
1.110,-
 
Bestil
(1.387,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox ServSwitch DT Pro II - 4 port Factory Sealed
Blackbox ServSwitch DT Pro II - 4 port Factory Sealed
SKU: KV7021A
1.125,-
 
Bestil
(1.406,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox DrX 100 Switch H - 100–240 VAC Factory Sealed
Blackbox DrX 100 Switch H - 100–240 VAC Factory Sealed
SKU: LBH101A-H
1.147,-
 
Bestil
(1.433,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Gigabit Web Smart Switch - Web smart managed Factory Sealed
Blackbox Gigabit Web Smart Switch - Web smart managed Factory Sealed
SKU: LGB708A-R3-US
1.147,-
 
Bestil
(1.433,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox 10GBASE-SR SFP+ Module - 850nm MM LC 300m Factory Sealed
Blackbox 10GBASE-SR SFP+ Module - 850nm MM LC 300m Factory Sealed
SKU: LSP421
1.163,-
 
Bestil
(1.453,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox DrX 100 Switch H - 24 VDC Factory Sealed
Blackbox DrX 100 Switch H - 24 VDC Factory Sealed
SKU: LBH101A-H-24
1.193,-
 
Bestil
(1.491,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Gigabit Web Smart Switch - Web GUI managed Factory Sealed
Blackbox Gigabit Web Smart Switch - Web GUI managed Factory Sealed
SKU: LGB616A
1.238,-
 
Bestil
(1.547,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
Blackbox Pro Switching System 2U A/B - CAT5 RJ-45 Factory Sealed
Blackbox Pro Switching System 2U A/B - CAT5 RJ-45 Factory Sealed
SKU: SM268A
1.296,-
 
Bestil
(1.620,- inkl. moms)
Bestillingsvare
Viser 1-60 af 2505 produkter 1 2 3 4 5 ... 42 Næste
Print Support ApS    Metalgangen 6A    2690 Karlslunde    Tlf: 4342 4942    Fax: 4342 4941    CVR: 26670527    kundeservice@printsupport.dk Kategorier
Producenter