Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Kontakt os på telefon4342 4942
  
 Husk mig
     Log ind
Glemt adgangskode?   |   Ny bruger?
Til forsiden Om Print Support Kundeservice Kontakt os Bliv kunde
Søg

Kabler

Filtermuligheder

Vælg filter værdi

Du søger ved at vælge ét eller flere kriterier under filtermuligheder.

Active filtre

Intet valgt
Sorter efter 
Viser 1-60 af 10951 produkter 1 2 3 4 5 ... 183 Næste
ACER
 = På lager
 = Bestillingsvare
ACER TYPE-C(M) TO USB3.0(F) CABLE - Blac
ACER TYPE-C(M) TO USB3.0(F) CABLE - Blac
SKU: NP.CAB1A.013
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB A
48,-
 
Bestil
(60,- inkl. moms)
Bestillingsvare
ACER Power Lead for TravelMate
ACER Power Lead for TravelMate
SKU: 27.01218.201
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug UK (Type G)
66,-
 
Bestil
(82,50 inkl. moms)
På lager
APPLE
APPLE Lightning auf 3,5mm Klinke Adapter
APPLE Lightning auf 3,5mm Klinke Adapter
SKU: MMX62ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Lightning  -  Connector 2: 3.5mm
79,-
 
Bestil
(98,75 inkl. moms)
På lager
APPLE USB-C TO 3.5 MM HEADPHONE JACK ADAPTER CABL
APPLE USB-C TO 3.5 MM HEADPHONE JACK ADAPTER CABL
SKU: MU7E2ZM/A
Type: Audio / Video  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: 3.5mm
80,-
 
Bestil
(100,- inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning to USB-cable (0,5 m)
APPLE Lightning to USB-cable (0,5 m)
SKU: ME291ZM/A
Apple Lightning to USB Cable - iPad/iPhone/iPod-lataus/datakaapeli - Lightning / USB - 4-nastainen USB tyyppi A (uros) - Lightning (uros) - 50 cm malleihin iPad Air; iPad mini; iPad mini with Retina display; iPad with Retina display; iPhone 5
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
160,-
 
Bestil
(200,- inkl. moms)
På lager
APPLE Dock Connector auf USB Cable für iPhone, iPod, iPad
APPLE Dock Connector auf USB Cable für iPhone, iPod, iPad
SKU: MA591ZM/C
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Apple 30-p
167,-
 
Bestil
(208,75 inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning to USB Cable 1 m
APPLE Lightning to USB Cable 1 m
SKU: MQUE2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
167,-
 
Bestil
(208,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE USB-C Charge Cable 1M
APPLE USB-C Charge Cable 1M
SKU: MUF72ZM/A
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB C
168,-
 
Bestil
(210,- inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning auf USB-C Cable (1m) Neu
APPLE Lightning auf USB-C Cable (1m) Neu
SKU: MQGJ2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
168,-
 
Bestil
(210,- inkl. moms)
På lager
APPLE USB-C Charge Cable 2m
APPLE USB-C Charge Cable 2m
SKU: MLL82ZM/A
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB C
176,-
 
Bestil
(220,- inkl. moms)
På lager
APPLE Power Adapter Extension Cable
APPLE Power Adapter Extension Cable
SKU: MK122DK/A
Type: Strøm
178,-
 
Bestil
(222,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE Lightning To USB Camera Adapter
APPLE Lightning To USB Camera Adapter
SKU: MD821ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB 2.0  -  Connector 2: Lightning
222,-
 
Bestil
(277,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE Lightning auf USB Cable (2m)
APPLE Lightning auf USB Cable (2m)
SKU: MD819ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
222,-
 
Bestil
(277,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE Mini DisplayPort to DVI Adapter
APPLE Mini DisplayPort to DVI Adapter
SKU: MB570Z/B
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: DVI
237,-
 
Bestil
(296,25 inkl. moms)
På lager
APPLE Thunderbolt Cable 0.5m
APPLE Thunderbolt Cable 0.5m
SKU: MD862ZM/A
Type: Thunderbolt  -  Connector 1: Thunderbolt  -  Connector 2: Thunderbolt
237,-
 
Bestil
(296,25 inkl. moms)
På lager
APPLE VGA-adapter - Mini DisplayPort (han) - HD-15 (hun) - for MacBook; MacBook Air; MacBook Pro
APPLE VGA-adapter - Mini DisplayPort (han) - HD-15 (hun) - for MacBook; MacBook Air; MacBook Pro
SKU: MB572Z/B
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: VGA
237,-
 
Bestil
(296,25 inkl. moms)
På lager
APPLE Thunderbolt to FireWire Adapter
APPLE Thunderbolt to FireWire Adapter
SKU: MD464ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Thunderbolt
237,-
 
Bestil
(296,25 inkl. moms)
På lager
APPLE HDMI to DVI Adapter Cable
APPLE HDMI to DVI Adapter Cable
SKU: MJVU2ZM/A
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: DVI
237,-
 
Bestil
(296,25 inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning to USB-C Cable 2m
APPLE Lightning to USB-C Cable 2m
SKU: MKQ42ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: Lightning
262,-
 
Bestil
(327,50 inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning to USB 3 Camera Adapter
APPLE Lightning to USB 3 Camera Adapter
SKU: MK0W2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB 3.0  -  Connector 2: Lightning
289,-
 
Bestil
(361,25 inkl. moms)
På lager
APPLE Thunderbolt Cable 2.0 m
APPLE Thunderbolt Cable 2.0 m
SKU: MD861ZM/A
Type: Thunderbolt  -  Connector 1: Thunderbolt  -  Connector 2: Thunderbolt
323,-
 
Bestil
(403,75 inkl. moms)
På lager
APPLE Thunderbolt 3 Kabel (0,8m)
APPLE Thunderbolt 3 Kabel (0,8m)
SKU: MQ4H2ZM/A
Type: Thunderbolt  -  Connector 1: Thunderbolt  -  Connector 2: USB C
323,-
 
Bestil
(403,75 inkl. moms)
På lager
APPLE Thunderbolt 3 USB-C Thunderbolt 2
APPLE Thunderbolt 3 USB-C Thunderbolt 2
SKU: MMEL2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Thunderbolt  -  Connector 2: Thunderbolt
375,-
 
Bestil
(468,75 inkl. moms)
På lager
APPLE USB-C Digital AV Multiport Adapter
APPLE USB-C Digital AV Multiport Adapter
SKU: MJ1K2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB C
520,-
 
Bestil
(650,- inkl. moms)
På lager
ATEN
ATEN VC960 (weiß)
ATEN VC960 (weiß)
SKU: VC960-AT
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: DVI-D
90,-
 
Bestil
(112,50 inkl. moms)
På lager
ATEN VC980 (weiß)
ATEN VC980 (weiß)
SKU: VC980-AT
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: HDMI A (Full size)
90,-
 
Bestil
(112,50 inkl. moms)
På lager
ATEN USB to serial adapter (RS232)
ATEN USB to serial adapter (RS232)
SKU: UC232A1-AT
Type: Serial - Parallel  -  Connector 1: USB  -  Connector 2: RS-232
116,-
 
Bestil
(145,- inkl. moms)
På lager
ATEN Port Switching VGA Cable
ATEN Port Switching VGA Cable
SKU: 2L5202B
Type: Audio / Video  -  Connector 1: VGA (D-Sub) + 3.5mm  -  Connector 2: VGA (D-Sub) + 3.5mm
118,-
 
Bestil
(147,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN VC920 (weiß)
ATEN VC920 (weiß)
SKU: VC920-AT
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
131,-
 
Bestil
(163,75 inkl. moms)
På lager
ATEN Port Switching VGA Cable
ATEN Port Switching VGA Cable
SKU: 2L5203B
Type: Audio / Video  -  Connector 1: VGA (D-Sub) + 3.5mm  -  Connector 2: VGA (D-Sub) + 3.5mm
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN USB 3.0 Extender Cable (5m)
ATEN USB 3.0 Extender Cable (5m)
SKU: UE350A-AT
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
186,-
 
Bestil
(232,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN UE2120, 12 Meter (grau)
ATEN UE2120, 12 Meter (grau)
SKU: UE2120
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
219,-
 
Bestil
(273,75 inkl. moms)
På lager
ATEN 4K Active DisplayPort
ATEN 4K Active DisplayPort
SKU: VC986-AT
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI A (Full size)  -  Connector 2: DisplayPort
235,-
 
Bestil
(293,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN 4K Active mini DisplayPort
ATEN 4K Active mini DisplayPort
SKU: VC981-AT
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI A (Full size)  -  Connector 2: HDMI A (Full size)
257,-
 
Bestil
(321,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN USB3.1 Gen1 Extender Cable (10m)
ATEN USB3.1 Gen1 Extender Cable (10m)
SKU: UE3310-AT-G
873,-
 
Bestil
(1.091,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN Usb 3.0 Forlængerkabel A Han - A Hun Runde 15 m Sort
ATEN Usb 3.0 Forlængerkabel A Han - A Hun Runde 15 m Sort
SKU: UE3315-AT-G
1.328,-
 
Bestil
(1.660,- inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN HDMI Active Optical Cable 15M, 4Kx2K Plug & Play
ATEN HDMI Active Optical Cable 15M, 4Kx2K Plug & Play
SKU: VE872-AT
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
2.134,-
 
Bestil
(2.667,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN HDMI Active Optical Cable 30M, 4Kx2K Plug & Play
ATEN HDMI Active Optical Cable 30M, 4Kx2K Plug & Play
SKU: VE873-AT
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
2.462,-
 
Bestil
(3.077,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN HDMI Active Optical Cable 50M   4Kx2K Plug & Play
ATEN HDMI Active Optical Cable 50M 4Kx2K Plug & Play
SKU: VE874-AT
4.774,-
 
Bestil
(5.967,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN HDMI Active Optical Cable 100M   4Kx2K Plug & Play
ATEN HDMI Active Optical Cable 100M 4Kx2K Plug & Play
SKU: VE875-AT
Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
5.981,-
 
Bestil
(7.476,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 2M Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 2M Factory Sealed
SKU: FPC-S2SLU-2
99,-
 
Bestil
(123,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 1M Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 1M Factory Sealed
SKU: FPC-S2SLU-1
99,-
 
Bestil
(123,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 2M Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 2M Factory Sealed
SKU: CAB-CP-LCSC-2M-C
99,-
 
Bestil
(123,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 1M Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 1M Factory Sealed
SKU: CAB-SMF-LC-LC-1-C
99,-
 
Bestil
(123,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 1M Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 1M Factory Sealed
SKU: CAB-SM-LCSC-1M-C
99,-
 
Bestil
(123,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 1m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 1m LC-LC UPC Factory Sealed
SKU: AJ834A-C
100,-
 
Bestil
(125,- inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 1m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 1m LC-LC UPC Factory Sealed
SKU: CAB-MM-LCLC-1M-C
100,-
 
Bestil
(125,- inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 1m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 1m LC-LC UPC Factory Sealed
SKU: FPC-32LLU-1-C
100,-
 
Bestil
(125,- inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 2m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 2m LC-LC UPC Factory Sealed
SKU: FPC-32LLU-2-C
100,-
 
Bestil
(125,- inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 2m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 2m LC-LC UPC Factory Sealed
SKU: AJ835A-C
100,-
 
Bestil
(125,- inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Fiber cable multimode 62,5 æm (1 mtr) - LC/LC Factory Sealed
ATOP Fiber cable multimode 62,5 æm (1 mtr) - LC/LC Factory Sealed
SKU: FPC-12LLU-1
122,-
 
Bestil
(152,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Singlemode Fiber patch cord, LC-LC, SM, 3m Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord, LC-LC, SM, 3m Factory Sealed
SKU: FPC-S2LLU-3
122,-
 
Bestil
(152,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible 5M LC-LC OM3 Factory Sealed
ATOP Compatible 5M LC-LC OM3 Factory Sealed
SKU: BK838A-C
124,-
 
Bestil
(155,- inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Fiber cable multimode 50 æm (1 mtr) - LC/SC Factory Sealed
ATOP Fiber cable multimode 50 æm (1 mtr) - LC/SC Factory Sealed
SKU: FPC-22SLU-1M
131,-
 
Bestil
(163,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible OM4 Multimode LC-LC patch 7m Factory Sealed
ATOP Compatible OM4 Multimode LC-LC patch 7m Factory Sealed
SKU: AP-FPC-42LLU-7
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
131,-
 
Bestil
(163,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible 2M LC-LC OM3 Factory Sealed
ATOP Compatible 2M LC-LC OM3 Factory Sealed
SKU: BK839A-C
134,-
 
Bestil
(167,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC		 Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
SKU: FPC-32LLU-5-C
135,-
 
Bestil
(168,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
SKU: AJ836A-C
135,-
 
Bestil
(168,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
SKU: 12R9914-C
135,-
 
Bestil
(168,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
SKU: CAB-MM-LCLC-5M-C
135,-
 
Bestil
(168,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
Viser 1-60 af 10951 produkter 1 2 3 4 5 ... 183 Næste
Print Support ApS    Metalgangen 6A    2690 Karlslunde    Tlf: 4342 4942    Fax: 4342 4941    CVR: 26670527    kundeservice@printsupport.dk Kategorier
Producenter