Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Kontakt os på telefon4342 4942
  
 Husk mig
     Log ind
Glemt password?   |   Ny bruger?
Til forsiden Om Print Support Kundeservice Kontakt os Bliv kunde
Søg

Kabler

Filtermuligheder

Vælg filter værdi

Du søger ved at vælge ét eller flere kriterier under filtermuligheder.

Active filtre

Intet valgt
Sorter på 
Viser 1-60 af 1591 produkter 1 2 3 4 5 ... 27 Næste
ACER
 = På lager
 = Bestillingsvare
ACER Power Lead for TravelMate
ACER Power Lead for TravelMate
SKU: 27.01218.201
Type: Strøm
59,-
 
Bestil
(73,75 inkl. moms)
På lager
ACER TYPE-C(M) TO USB3.0(F) CABLE - Blac
ACER TYPE-C(M) TO USB3.0(F) CABLE - Blac
SKU: NP.CAB1A.013
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB A
103,-
 
Bestil
(128,75 inkl. moms)
På lager
APPLE
APPLE Lightning auf 3,5mm Klinke Adapter
APPLE Lightning auf 3,5mm Klinke Adapter
SKU: MMX62ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Lightning  -  Connector 2: 3.5mm
79,-
 
Bestil
(98,75 inkl. moms)
På lager
APPLE BEATS Kabel 3, 5mm-3, 5mm Rød Han-Han
APPLE BEATS Kabel 3, 5mm-3, 5mm Rød Han-Han
SKU: MHE12G/A
135,-
 
Bestil
(168,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE IPOD SHUFFLE USB CABLE .
APPLE IPOD SHUFFLE USB CABLE .
SKU: MC003ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A
148,-
 
Bestil
(185,- inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning to USB-cable (0,5 m)
APPLE Lightning to USB-cable (0,5 m)
SKU: ME291ZM/A
Apple Lightning to USB Cable - iPad/iPhone/iPod-lataus/datakaapeli - Lightning / USB - 4-nastainen USB tyyppi A (uros) - Lightning (uros) - 50 cm malleihin iPad Air; iPad mini; iPad mini with Retina display; iPad with Retina display; iPhone 5
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
160,-
 
Bestil
(200,- inkl. moms)
På lager
APPLE Dock Connector auf USB Cable für iPhone, iPod, iPad
APPLE Dock Connector auf USB Cable für iPhone, iPod, iPad
SKU: MA591ZM/C
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Apple 30-p
166,-
 
Bestil
(207,50 inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning to USB Cable 1 m
APPLE Lightning to USB Cable 1 m
SKU: MQUE2ZM/A
Connector 2: Lightning
166,-
 
Bestil
(207,50 inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning auf USB-C Cable (1m) Neu
APPLE Lightning auf USB-C Cable (1m) Neu
SKU: MQGJ2ZM/A
Connector 2: Lightning
167,-
 
Bestil
(208,75 inkl. moms)
På lager
APPLE Power Adapter Extension Cable
APPLE Power Adapter Extension Cable
SKU: MK122DK/A
Type: Strøm
176,-
 
Bestil
(220,- inkl. moms)
På lager
APPLE USB-C Charge Cable 2m
APPLE USB-C Charge Cable 2m
SKU: MLL82ZM/A
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB C
176,-
 
Bestil
(220,- inkl. moms)
På lager
APPLE BEATS Kabel RemoteTalk 3, 5mm-3, 5mm med svarknap
APPLE BEATS Kabel RemoteTalk 3, 5mm-3, 5mm med svarknap
SKU: MHDV2G/A
201,-
 
Bestil
(251,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE Lightning auf USB Cable (2m)
APPLE Lightning auf USB Cable (2m)
SKU: MD819ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
222,-
 
Bestil
(277,50 inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning To USB Camera Adapter
APPLE Lightning To USB Camera Adapter
SKU: MD821ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB 2.0  -  Connector 2: Lightning
222,-
 
Bestil
(277,50 inkl. moms)
På lager
APPLE HDMI to DVI Adapter Cable
APPLE HDMI to DVI Adapter Cable
SKU: MJVU2ZM/A
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: DVI
257,-
 
Bestil
(321,25 inkl. moms)
På lager
APPLE Thunderbolt to FireWire Adapter
APPLE Thunderbolt to FireWire Adapter
SKU: MD464ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Thunderbolt
257,-
 
Bestil
(321,25 inkl. moms)
På lager
APPLE Thunderbolt Cable 0.5m
APPLE Thunderbolt Cable 0.5m
SKU: MD862ZM/A
Type: Thunderbolt  -  Connector 1: Male  -  Connector 2: Male
257,-
 
Bestil
(321,25 inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning to USB-C Cable 2m
APPLE Lightning to USB-C Cable 2m
SKU: MKQ42ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: Lightning
260,-
 
Bestil
(325,- inkl. moms)
På lager
APPLE VGA-adapter - Mini DisplayPort (han) - HD-15 (hun) - for MacBook; MacBook Air; MacBook Pro
APPLE VGA-adapter - Mini DisplayPort (han) - HD-15 (hun) - for MacBook; MacBook Air; MacBook Pro
SKU: MB572Z/B
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: VGA
263,-
 
Bestil
(328,75 inkl. moms)
På lager
APPLE Mini DisplayPort to DVI Adapter
APPLE Mini DisplayPort to DVI Adapter
SKU: MB570Z/B
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: DVI
263,-
 
Bestil
(328,75 inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning to USB 3 Camera Adapter
APPLE Lightning to USB 3 Camera Adapter
SKU: MK0W2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB 3.0  -  Connector 2: Lightning
286,-
 
Bestil
(357,50 inkl. moms)
På lager
APPLE Thunderbolt 3 Kabel (0,8m)
APPLE Thunderbolt 3 Kabel (0,8m)
SKU: MQ4H2ZM/A
Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB C
349,-
 
Bestil
(436,25 inkl. moms)
På lager
APPLE Thunderbolt Cable 2.0 m
APPLE Thunderbolt Cable 2.0 m
SKU: MD861ZM/A
Type: Thunderbolt  -  Connector 1: Male  -  Connector 2: Male
349,-
 
Bestil
(436,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE Thunderbolt 3 USB-C Thunderbolt 2
APPLE Thunderbolt 3 USB-C Thunderbolt 2
SKU: MMEL2ZM/A
Type: Mobilephone
388,-
 
Bestil
(485,- inkl. moms)
På lager
APPLE USB-C Digital AV Multiport Adapter
APPLE USB-C Digital AV Multiport Adapter
SKU: MJ1K2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB C
561,-
 
Bestil
(701,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE ADAPTER MINI DISPLAYPORT A DUAL A DUAL- LINK D
APPLE ADAPTER MINI DISPLAYPORT A DUAL A DUAL- LINK D
SKU: MB571Z/A
Type: Video Converter
854,-
 
Bestil
(1.067,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP
ATOP Compatible OM4 Multimode LC-LC patch 2m Factory Sealed
ATOP Compatible OM4 Multimode LC-LC patch 2m Factory Sealed
SKU: AP-FPC-42LLU-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
111,-
 
Bestil
(138,75 inkl. moms)
På lager
ATOP Compatible 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter Factory Sealed
ATOP Compatible 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter Factory Sealed
SKU: SFP-H10GB-CU1M-C
193,-
 
Bestil
(241,25 inkl. moms)
På lager
ATOP Compatible  1m IBM Passive DAC SFP+ Cable Factory Sealed
ATOP Compatible 1m IBM Passive DAC SFP+ Cable Factory Sealed
SKU: 90Y9427-C
230,-
 
Bestil
(287,50 inkl. moms)
På lager
ATOP Compatible 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Factory Sealed
ATOP Compatible 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Factory Sealed
SKU: SFP-H10GB-CU3M-C
Type: Ethernet  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
282,-
 
Bestil
(352,50 inkl. moms)
På lager
ATOP Compatible 5M Passive DAC-SFP+ Cable Factory Sealed
ATOP Compatible 5M Passive DAC-SFP+ Cable Factory Sealed
SKU: 90Y9433-C
411,-
 
Bestil
(513,75 inkl. moms)
På lager
ATOP Compatible 10GBASE-CU SFP+ Cable 7 Meter Factory Sealed
ATOP Compatible 10GBASE-CU SFP+ Cable 7 Meter Factory Sealed
SKU: SFP-H10GB-CU7M-C
571,-
 
Bestil
(713,75 inkl. moms)
På lager
ATOP Comp Cisco QSFP to 4 SFP+ copper break-out cables Factory Sealed
ATOP Comp Cisco QSFP to 4 SFP+ copper break-out cables Factory Sealed
SKU: QSFP-4SFP10G-CU3M-C
738,-
 
Bestil
(922,50 inkl. moms)
På lager
BELKIN
BELKIN AC POWER EXTENSION CABLE MOULDED 1.8M NS
BELKIN AC POWER EXTENSION CABLE MOULDED 1.8M NS
SKU: F3A102B06
Type: Strøm
25,87
 
Bestil
(32,34 inkl. moms)
På lager
BELKIN USB A EXTN CBL DS/TP A P/S CNNCTR 20/28AWG 10 NS
BELKIN USB A EXTN CBL DS/TP A P/S CNNCTR 20/28AWG 10 NS
SKU: F3U134B10
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
28,71
 
Bestil
(35,89 inkl. moms)
På lager
BELKIN ADAPTER AUDIO 3.5mm 6.3mm MF STER
BELKIN ADAPTER AUDIO 3.5mm 6.3mm MF STER
SKU: F3Y127BF
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm
40,-
 
Bestil
(50,- inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN Adapter Audio M/F Stereo BLK/NKL
BELKIN Adapter Audio M/F Stereo BLK/NKL
SKU: F3Y129BF
Type: Audio / Video  -  Connector 2: 3.5mm
40,-
 
Bestil
(50,- inkl. moms)
På lager
BELKIN Adapter Audio 3.5Mm2XRCA MF Porta
BELKIN Adapter Audio 3.5Mm2XRCA MF Porta
SKU: F3Y120BF
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 2 x RCA
43,-
 
Bestil
(53,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN VGA MONITOR REPLACMENT CBL 5M HDDB15 M/M NS
BELKIN VGA MONITOR REPLACMENT CBL 5M HDDB15 M/M NS
SKU: F2N028B05M
Type: VGA (Analog)  -  Connector 1: VGA (D-Sub)  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
46,-
 
Bestil
(57,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN Audio 3.5mm/ 2X3.5mm Splitter Stereoblack
BELKIN Audio 3.5mm/ 2X3.5mm Splitter Stereoblack
SKU: F3Y123bfP
Type: Audio / Video
47,-
 
Bestil
(58,75 inkl. moms)
På lager
BELKIN USB A 4pin/B 4pin, 1,8m
BELKIN USB A 4pin/B 4pin, 1,8m
SKU: F3U154BT1.8M
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
58,-
 
Bestil
(72,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN USB A - B CABLE 1.8M 20/28 AWG  BAG & LABEL NS
BELKIN USB A - B CABLE 1.8M 20/28 AWG BAG & LABEL NS
SKU: F3U133B06
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
61,-
 
Bestil
(76,25 inkl. moms)
På lager
BELKIN Kab USB 2.0 Verläng. / 01,80m / StA - BuA / Belkin
BELKIN Kab USB 2.0 Verläng. / 01,80m / StA - BuA / Belkin
SKU: F3U134R1.8M
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
62,-
 
Bestil
(77,50 inkl. moms)
På lager
BELKIN HDMI Cable/ Standard Speed/1m
BELKIN HDMI Cable/ Standard Speed/1m
SKU: HDMI0017-1M
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
62,-
 
Bestil
(77,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN USB A EXTENSION CABLE  NS
BELKIN USB A EXTENSION CABLE NS
SKU: F3U134B06
Type: USB
62,-
 
Bestil
(77,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN USB CABLE USB A TO USB MINI-B 21M BLACK CABL
BELKIN USB CABLE USB A TO USB MINI-B 21M BLACK CABL
SKU: CU1200R2.1M
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Mini-USB B
62,-
 
Bestil
(77,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN Cable/A>B 1.8m USB Dev
BELKIN Cable/A>B 1.8m USB Dev
SKU: F3U133R1.8M
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
64,-
 
Bestil
(80,- inkl. moms)
På lager
BELKIN USB CABLE 3M  NS
BELKIN USB CABLE 3M NS
SKU: F3U133b10
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
65,-
 
Bestil
(81,25 inkl. moms)
På lager
BELKIN VGA MONITOR CABLE BULK 3M NS
BELKIN VGA MONITOR CABLE BULK 3M NS
SKU: F2N028B10
Type: VGA (Analog)  -  Connector 1: VGA (D-Sub)  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
66,-
 
Bestil
(82,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN Adapter SCART MSvideo Fplus 3RCAF
BELKIN Adapter SCART MSvideo Fplus 3RCAF
SKU: F3Y051BF
Type: Video Converter  -  Connector 1: SCART
66,-
 
Bestil
(82,50 inkl. moms)
På lager
BELKIN Cable Audio 2XRCA2XRCA MM 1M Blac
BELKIN Cable Audio 2XRCA2XRCA MM 1M Blac
SKU: F3Y098BF1M
Type: Audio / Video  -  Connector 1: RCA  -  Connector 2: RCA
66,-
 
Bestil
(82,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN SVGA MONITOR CABLE 3M GOLD  NS
BELKIN SVGA MONITOR CABLE 3M GOLD NS
SKU: F2N028B10-GLD
Type: VGA (Analog)
67,-
 
Bestil
(83,75 inkl. moms)
På lager
BELKIN USB-A/ Micro-B Pro Cable - A/B - 6' blk
BELKIN USB-A/ Micro-B Pro Cable - A/B - 6' blk
SKU: F3U151B06
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Micro-USB B
68,-
 
Bestil
(85,- inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN MICRO-USB TO 2.0 USB CABLE WHITE 1.2M CABL
BELKIN MICRO-USB TO 2.0 USB CABLE WHITE 1.2M CABL
SKU: F2CU012BT04-WHT
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Micro-USB B
74,-
 
Bestil
(92,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN CABLE AUDIO 3.5mm M/F 3M
BELKIN CABLE AUDIO 3.5mm M/F 3M
SKU: F3Y112BF3M-P
Type: Audio / Video
76,-
 
Bestil
(95,- inkl. moms)
På lager
BELKIN HDMI Cable/ Standard Speed/2m
BELKIN HDMI Cable/ Standard Speed/2m
SKU: HDMI0017-2M
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
77,-
 
Bestil
(96,25 inkl. moms)
På lager
BELKIN Audio 3.5mm/ 2XRCA M/M 1M Portable black
BELKIN Audio 3.5mm/ 2XRCA M/M 1M Portable black
SKU: F3Y116BT1M
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 2 x RCA  -  Connector 2: 3.5mm
77,-
 
Bestil
(96,25 inkl. moms)
På lager
BELKIN Micro USB Cable Green
BELKIN Micro USB Cable Green
SKU: F2CU012BT2M-GRN
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Micro-USB B
77,-
 
Bestil
(96,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN Cable/ HDMI To DVI HDMI-M/ DVI-M 6'
BELKIN Cable/ HDMI To DVI HDMI-M/ DVI-M 6'
SKU: F2E8242B06
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: DVI-D
77,-
 
Bestil
(96,25 inkl. moms)
På lager
BELKIN Audio 3.5mm M/M 1M Portable black
BELKIN Audio 3.5mm M/M 1M Portable black
SKU: F3Y117BT1M
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
77,-
 
Bestil
(96,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
Viser 1-60 af 1591 produkter 1 2 3 4 5 ... 27 Næste
Print Support ApS    Metalgangen 6A    2690 Karlslunde    Tlf: 4342 4942    Fax: 4342 4941    CVR: 26670527    kundeservice@printsupport.dk Kategorier
Producenter