Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Kontakt os på telefon4342 4942
  
 Husk mig
     Log ind
Glemt adgangskode?   |   Ny bruger?
Til forsiden Om Print Support Kundeservice Kontakt os Bliv kunde
Søg

Kabler

Filtermuligheder

Vælg filter værdi

Du søger ved at vælge ét eller flere kriterier under filtermuligheder.

Active filtre

Intet valgt
Sorter efter 
Viser 1-60 af 4327 produkter 1 2 3 4 5 ... 73 Næste
ACER
 = På lager
 = Bestillingsvare
ACER Power Lead for TravelMate
ACER Power Lead for TravelMate
SKU: 27.01218.201
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug UK (Type G)  -  Connector 2: C5 coupler
66,-
 
Bestil
(82,50 inkl. moms)
På lager
APPLE
APPLE Lightning auf 3,5mm Klinke Adapter
APPLE Lightning auf 3,5mm Klinke Adapter
SKU: MMX62ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Lightning  -  Connector 2: 3.5mm
86,-
 
Bestil
(107,50 inkl. moms)
På lager
APPLE USB-C TO 3.5 MM HEADPHONE JACK ADAPTER CABL
APPLE USB-C TO 3.5 MM HEADPHONE JACK ADAPTER CABL
SKU: MU7E2ZM/A
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
86,-
 
Bestil
(107,50 inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning to USB-cable (0,5 m)
APPLE Lightning to USB-cable (0,5 m)
SKU: ME291ZM/A
Apple Lightning to USB Cable - iPad/iPhone/iPod-lataus/datakaapeli - Lightning / USB - 4-nastainen USB tyyppi A (uros) - Lightning (uros) - 50 cm malleihin iPad Air; iPad mini; iPad mini with Retina display; iPad with Retina display; iPhone 5
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
164,-
 
Bestil
(205,- inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning auf USB-C Cable (1m) Neu
APPLE Lightning auf USB-C Cable (1m) Neu
SKU: MQGJ2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Lightning  -  Connector 2: USB C
170,-
 
Bestil
(212,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE USB-C Charge Cable 1M
APPLE USB-C Charge Cable 1M
SKU: MUF72ZM/A
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB C
170,-
 
Bestil
(212,50 inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning to USB Cable 1 m
APPLE Lightning to USB Cable 1 m
SKU: MQUE2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Lightning  -  Connector 2: USB A
170,-
 
Bestil
(212,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE Dock Connector auf USB Cable für iPhone, iPod, iPad
APPLE Dock Connector auf USB Cable für iPhone, iPod, iPad
SKU: MA591ZM/C
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Apple 30-p
170,-
 
Bestil
(212,50 inkl. moms)
På lager
APPLE USB-C Charge Cable 2m
APPLE USB-C Charge Cable 2m
SKU: MLL82ZM/A
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB C
180,-
 
Bestil
(225,- inkl. moms)
På lager
APPLE Power Adapter Extension Cable
APPLE Power Adapter Extension Cable
SKU: MK122DK/A
Type: Strøm
180,-
 
Bestil
(225,- inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning To USB Camera Adapter
APPLE Lightning To USB Camera Adapter
SKU: MD821ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB 2.0  -  Connector 2: Lightning
227,-
 
Bestil
(283,75 inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning auf USB Cable (2m)
APPLE Lightning auf USB Cable (2m)
SKU: MD819ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Lightning  -  Connector 2: USB A
227,-
 
Bestil
(283,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE VGA-adapter - Mini DisplayPort (han) - HD-15 (hun) - for MacBook; MacBook Air; MacBook Pro
APPLE VGA-adapter - Mini DisplayPort (han) - HD-15 (hun) - for MacBook; MacBook Air; MacBook Pro
SKU: MB572Z/B
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: VGA
240,-
 
Bestil
(300,- inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE Thunderbolt to FireWire Adapter
APPLE Thunderbolt to FireWire Adapter
SKU: MD464ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Thunderbolt
240,-
 
Bestil
(300,- inkl. moms)
På lager
APPLE HDMI to DVI Adapter Cable
APPLE HDMI to DVI Adapter Cable
SKU: MJVU2ZM/A
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: DVI
240,-
 
Bestil
(300,- inkl. moms)
På lager
APPLE Mini DisplayPort to DVI Adapter
APPLE Mini DisplayPort to DVI Adapter
SKU: MB570Z/B
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: DVI
240,-
 
Bestil
(300,- inkl. moms)
På lager
APPLE Thunderbolt Cable 0.5m
APPLE Thunderbolt Cable 0.5m
SKU: MD862ZM/A
Type: Thunderbolt  -  Connector 1: Male  -  Connector 2: Thunderbolt
240,-
 
Bestil
(300,- inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning to USB-C Cable 2m
APPLE Lightning to USB-C Cable 2m
SKU: MKQ42ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Lightning  -  Connector 2: USB C
265,-
 
Bestil
(331,25 inkl. moms)
På lager
APPLE Lightning to USB 3 Camera Adapter
APPLE Lightning to USB 3 Camera Adapter
SKU: MK0W2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB 3.0  -  Connector 2: Lightning
293,-
 
Bestil
(366,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
APPLE Thunderbolt 3 Kabel (0,8m)
APPLE Thunderbolt 3 Kabel (0,8m)
SKU: MQ4H2ZM/A
Type: Thunderbolt  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB C
323,-
 
Bestil
(403,75 inkl. moms)
På lager
APPLE Thunderbolt Cable 2.0 m
APPLE Thunderbolt Cable 2.0 m
SKU: MD861ZM/A
Type: Thunderbolt  -  Connector 1: Male  -  Connector 2: Thunderbolt
328,-
 
Bestil
(410,- inkl. moms)
På lager
APPLE Thunderbolt 3 USB-C Thunderbolt 2
APPLE Thunderbolt 3 USB-C Thunderbolt 2
SKU: MMEL2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Thunderbolt  -  Connector 2: Thunderbolt
380,-
 
Bestil
(475,- inkl. moms)
På lager
APPLE USB-C Digital AV Multiport Adapter
APPLE USB-C Digital AV Multiport Adapter
SKU: MJ1K2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB C
520,-
 
Bestil
(650,- inkl. moms)
På lager
ATEN
ATEN VC980 (weiß)
ATEN VC980 (weiß)
SKU: VC980-AT
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: HDMI A (Full size)
90,-
 
Bestil
(112,50 inkl. moms)
På lager
ATEN VC960 (weiß)
ATEN VC960 (weiß)
SKU: VC960-AT
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: DVI-D
90,-
 
Bestil
(112,50 inkl. moms)
På lager
ATEN USB to serial adapter (RS232)
ATEN USB to serial adapter (RS232)
SKU: UC232A1-AT
Type: Serial - Parallel  -  Connector 1: USB  -  Connector 2: RS-232
116,-
 
Bestil
(145,- inkl. moms)
På lager
ATEN Port Switching VGA Cable
ATEN Port Switching VGA Cable
SKU: 2L5202B
Type: Audio / Video  -  Connector 1: VGA (D-Sub) + 3.5mm  -  Connector 2: VGA (D-Sub) + 3.5mm
118,-
 
Bestil
(147,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN VC920 (weiß)
ATEN VC920 (weiß)
SKU: VC920-AT
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
131,-
 
Bestil
(163,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN Port Switching VGA Cable
ATEN Port Switching VGA Cable
SKU: 2L5203B
Type: Audio / Video  -  Connector 1: VGA (D-Sub) + 3.5mm  -  Connector 2: VGA (D-Sub) + 3.5mm
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN USB 3.0 Extender Cable (5m)
ATEN USB 3.0 Extender Cable (5m)
SKU: UE350A-AT
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
186,-
 
Bestil
(232,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN UE2120, 12 Meter (grau)
ATEN UE2120, 12 Meter (grau)
SKU: UE2120
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
219,-
 
Bestil
(273,75 inkl. moms)
På lager
ATEN 4K Active DisplayPort
ATEN 4K Active DisplayPort
SKU: VC986-AT
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI A (Full size)  -  Connector 2: DisplayPort
235,-
 
Bestil
(293,75 inkl. moms)
På lager
ATEN 4K Active mini DisplayPort
ATEN 4K Active mini DisplayPort
SKU: VC981-AT
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI A (Full size)  -  Connector 2: HDMI
257,-
 
Bestil
(321,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN HDMI Active Optical Cable 15M, 4Kx2K Plug & Play
ATEN HDMI Active Optical Cable 15M, 4Kx2K Plug & Play
SKU: VE872-AT
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
2.134,-
 
Bestil
(2.667,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATEN HDMI Active Optical Cable 30M, 4Kx2K Plug & Play
ATEN HDMI Active Optical Cable 30M, 4Kx2K Plug & Play
SKU: VE873-AT
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
2.462,-
 
Bestil
(3.077,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP
ATOP Compatible OM4 Multimode LC-LC patch 7m Factory Sealed
ATOP Compatible OM4 Multimode LC-LC patch 7m Factory Sealed
SKU: AP-FPC-42LLU-7
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
131,-
 
Bestil
(163,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Comp LC-LC OM4 MM optical cable Factory Sealed
ATOP Comp LC-LC OM4 MM optical cable Factory Sealed
SKU: QK733A-C
217,-
 
Bestil
(271,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible 10GBASE-CU SFP+ Cable 7 Meter Factory Sealed
ATOP Compatible 10GBASE-CU SFP+ Cable 7 Meter Factory Sealed
SKU: SFP-H10GB-CU7M-C
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
571,-
 
Bestil
(713,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Comp MPO to 4X LC Duplex MM OM3 Breakout Cable 15m Factory Sealed
ATOP Comp MPO to 4X LC Duplex MM OM3 Breakout Cable 15m Factory Sealed
SKU: AP-FPC-MPO-4LC-3-15
636,-
 
Bestil
(795,- inkl. moms)
Bestillingsvare
ATOP Compatible 10GBASE Active Optical SFP+ Cable 5M Factory Sealed
ATOP Compatible 10GBASE Active Optical SFP+ Cable 5M Factory Sealed
SKU: SFP-10G-AOC5M-C
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
699,-
 
Bestil
(873,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN
BELKIN USB A EXTN CBL DS/TP A P/S CNNCTR 20/28AWG 10 NS
BELKIN USB A EXTN CBL DS/TP A P/S CNNCTR 20/28AWG 10 NS
SKU: F3U134B10
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
28,72
 
Bestil
(35,90 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN ADAPTER AUDIO 3.5mm 6.3mm MF STER
BELKIN ADAPTER AUDIO 3.5mm 6.3mm MF STER
SKU: F3Y127BF
Type: Adapter  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 6.35mm
40,-
 
Bestil
(50,- inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN Adapter Audio 3.5Mm2XRCA MF Porta
BELKIN Adapter Audio 3.5Mm2XRCA MF Porta
SKU: F3Y120BF
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 2 x RCA
43,-
 
Bestil
(53,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN Adapter Audio M/F Stereo BLK/NKL
BELKIN Adapter Audio M/F Stereo BLK/NKL
SKU: F3Y129BF
Type: Adapter  -  Connector 1: 6.35mm  -  Connector 2: 3.5mm
43,-
 
Bestil
(53,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN Cable HDMI to HDMI 1.2m
BELKIN Cable HDMI to HDMI 1.2m
SKU: F8V3311B04
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
45,-
 
Bestil
(56,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN Audio 3.5mm/ 2X3.5mm Splitter Stereoblack
BELKIN Audio 3.5mm/ 2X3.5mm Splitter Stereoblack
SKU: F3Y123bfP
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 2 x 3.5mm
47,-
 
Bestil
(58,75 inkl. moms)
På lager
BELKIN VGA MONITOR EXT. CABLE 3M NS
BELKIN VGA MONITOR EXT. CABLE 3M NS
SKU: F2N025B10
Type: VGA (Analog)
47,-
 
Bestil
(58,75 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN Toslink/ 3.5mm F-M Adapter in Black
BELKIN Toslink/ 3.5mm F-M Adapter in Black
SKU: F3Y094BF
Type: Fiber  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: TOSLINK
48,-
 
Bestil
(60,- inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN VGA MONITOR REPLACMENT CBL 5M HDDB15 M/M NS
BELKIN VGA MONITOR REPLACMENT CBL 5M HDDB15 M/M NS
SKU: F2N028B05M
Type: VGA (Analog)  -  Connector 1: VGA (D-Sub)  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
50,-
 
Bestil
(62,50 inkl. moms)
På lager
BELKIN CAT 5 UTP CABLE ECONOMISER  UK
BELKIN CAT 5 UTP CABLE ECONOMISER UK
SKU: R6G058B
56,-
 
Bestil
(70,- inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN USB A 4pin/B 4pin, 1,8m
BELKIN USB A 4pin/B 4pin, 1,8m
SKU: F3U154BT1.8M
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
58,-
 
Bestil
(72,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN USB A - B CABLE 1.8M 20/28 AWG  BAG & LABEL NS
BELKIN USB A - B CABLE 1.8M 20/28 AWG BAG & LABEL NS
SKU: F3U133B06
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
61,-
 
Bestil
(76,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN USB A EXTENSION CABLE  NS
BELKIN USB A EXTENSION CABLE NS
SKU: F3U134B06
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
62,-
 
Bestil
(77,50 inkl. moms)
På lager
BELKIN Kab USB 2.0 Verläng. / 01,80m / StA - BuA / Belkin
BELKIN Kab USB 2.0 Verläng. / 01,80m / StA - BuA / Belkin
SKU: F3U134R1.8M
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
64,-
 
Bestil
(80,- inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN USB CABLE 3M  NS
BELKIN USB CABLE 3M NS
SKU: F3U133b10
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
65,-
 
Bestil
(81,25 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN Cable Toslink M/M 1m Black Nickel
BELKIN Cable Toslink M/M 1m Black Nickel
SKU: F3Y092BF1M
Type: Audio / Video  -  Connector 1: TOSLINK  -  Connector 2: TOSLINK
66,-
 
Bestil
(82,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN Cable Audio 2XRCA2XRCA MM 1M Blac
BELKIN Cable Audio 2XRCA2XRCA MM 1M Blac
SKU: F3Y098BF1M
Type: Audio / Video  -  Connector 1: RCA  -  Connector 2: RCA
66,-
 
Bestil
(82,50 inkl. moms)
Bestillingsvare
BELKIN USB-A/ Micro-B Pro Cable - A/B - 6' blk
BELKIN USB-A/ Micro-B Pro Cable - A/B - 6' blk
SKU: F3U151B06
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Micro-USB B
68,-
 
Bestil
(85,- inkl. moms)
På lager
BELKIN Cable/A>B 1.8m USB Dev
BELKIN Cable/A>B 1.8m USB Dev
SKU: F3U133R1.8M
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
68,-
 
Bestil
(85,- inkl. moms)
På lager
BELKIN VGA MONITOR CABLE BULK 3M NS
BELKIN VGA MONITOR CABLE BULK 3M NS
SKU: F2N028B10
Type: VGA (Analog)  -  Connector 1: VGA (D-Sub)  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
72,-
 
Bestil
(90,- inkl. moms)
Bestillingsvare
Viser 1-60 af 4327 produkter 1 2 3 4 5 ... 73 Næste
Print Support ApS    Metalgangen 6A    2690 Karlslunde    Tlf: 4342 4942    Fax: 4342 4941    CVR: 26670527    kundeservice@printsupport.dk Kategorier
Producenter